Megvannak a félmaratoni jelmezverseny eredményei

Döntött a zsűri, megvannak a 32. Wizz Air Budapest Félmaratonon jelmezversenyének győztesei. A legötletesebb jelmezt egy 5 kg-os Pedranzini sonkával és ingyenes BSI-nevezéssel jutalmazzuk. Te vagy az?

A kedvenc félmaratonodra hirdetett jelmezversenyen rendkívül szigorú, álruhás zsűrije a következő döntést hozta:

1. Slash a Guns N' Rosesből: a budapesti Mosonczki Péter(rajtszáma 4812)

2. SuperMario megduplázva: Mario és Lugi: a mödlingi Christoph Dorfstaetter és Christoffer Müller (rajtszámuk: 13537 és 13531)

3. Tündér vagy angyal rózsaszín tüllszoknyában: a szegvári Váradi Mercédesz (rajtszáma 2431)

Az első helyezett egy 5 kg-os eredeti Pedranzini sonkát nyert a KOMÉTA felajánlásával, és egy alkalommal ingyenesen nevezhet bármely 2018-as BSI-félmaratonra.

A 2-3. helyezettek szintén ingyenes nevezési lehetőséget nyertek, őket 2-szer várjuk 2018-ban a BSI félmaratoni versenyein.
Különdíjat szavazott meg a zsűri az izraeli Moshe Lederfiennek (rajtszám: 12810), aki egy igazi ananásszal a fején teljesítette a távot. Hogy csinálhatta???

Egy általa választott következő BSI-eseményen megkérdezzük tőle.