AJÁNLÓ










Gondolkozz hosszú távon!





2024-03-27

ONLINE PREMIER!

ONLINE PREMIER!

Nagyszerű hírünk van! A "Négy kék évtized" című, Szarvas Mátyás történetét bemutató film 2024. február 27-i békéscsabai Center mozis országos premierje, majd a gyönyörű Balaton-felvidéki, vonyarcvashegyi vetítése hatalmas érdeklődést váltott ki, így sajnos sokan nem tudtak részt venni az eseményeken.

2024-03-25

Félmaratoni edzésterv indul a Wizz Air Budapest Félmaratonra célba érésre

Készülj velünk edzéstervünk segítségével a Wizz Air Budapest Félmaratonra! A feliratkozók április 12-től háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy szeptember 8-án célba érhessenek.

2024-03-21

Ősszel újra várja a kicsiket és nagyokat a paksi ATOMfutás

Ősszel újra várja a kicsiket és nagyokat a paksi ATOMfutás

Az ősz beköszöntével sem maradnak program nélkül a családok és a sportrajongók Pakson. Szeptember 14-án érkezik a paksi ATOMfutás, ahol a színes programok mellett felejthetetlen élményt nyújtó versenyszámokban próbálhatják ki magukat amatőr és profi futók egyaránt. Idén is lesz rövid és hosszabb távú verseny, de az extrém kihívásokkal teli brutálATOM is várja már a legbátrabb jelentkezőket.

2024-03-20

12 hetes edzésterv indul a Futóest a Hősök terén 10 km-es távjára

Készülj edzéstervünk segítségével a Futóest a Hősök terén 10 kilométeres távjára! A feliratkozók április 5-től háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy június 19-én a vágyott idővel érhessenek célba.

2024-03-20

Edzésterv indul a Lidl Balaton-átúszás teljes és féltávjára

Készülj edzéstervünk segítségével a 42. Lidl Balaton-átúszás 5,2 km-es, és 2,6 km-es távjára! A feliratkozók április 5-től három hetente kapják majd az edzéstervet, hogy a július 20-ai eseményen célba érhessenek.

2024-03-18

Renault nyereményjáték

A BSI mobilitási partnere 2024-ben a Renault.
Mozogj velünk egész évben és nyerj értékes Renault nyereményeket!

2024-03-19

Itt van a Telekom Vivicittá pólója

Itt van az, amire vártál!

2024-03-11

9 hetes edzésterv indul az ALDI Női Futógála 5 km-es távjára

Készülj edzéstervünk segítségével az ALDI Női Futógála 5 km-es távjára! A feliratkozók március 29-től háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy június 1-én célba érhessenek.

2024-03-04

Legyél Te a Kincskeresőnk! Raktáros kollégánkat keressük

Legyél Te a Kincskeresőnk! Raktáros kollégánkat keressük.

Kedves leendő BSI-s Munkatárs! Legyen a hobbid a munkád és segíts évente több, mint százezer embernek a mozgásban és az egészséges életmódban!

2024-02-28

Szökőév a BSI-nél!

29% kedvezmény BSI nevezésre!
CSAK FEBRUÁR 29-ÉN!
Február 29-én 0 órától 23:59-ig 29% kedvezménnyel tudsz nevezni a BSI-s eseményekre (kivéve 42. Lidl Balaton-átúszás távjai).

2024-02-26

15 hetes edzésterv indul a Futóest félmaratoni távjára

Készülj edzéstervünk segítségével a 30. Futóest félmaratoni távjára! A feliratkozók március 15-től háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy június 29-én a vágyott idővel érhessenek célba a 21 kilométeres távon.

2024-02-19

12 hetes edzésterv indul az ALDI Női Futógála 10 km-es távjára

Készülj edzéstervünk segítségével az ALDI Női Futógála 10 km-es távjára! A feliratkozók március 8-tól háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy június 1-én célba érhessenek.

2024-02-14

Megnyitottuk a nevezést a 42. Lidl Balaton-átúszásra

Na, akkor uccu neki!

Legyél az elsők között (fizethetsz már SZÉP-kártyával is)!

2024-02-13

18 hetes edzésterv indul a Futóest félmaratoni távjára

Készülj edzéstervünk segítségével a 30. Futóest félmaratoni távjára! A feliratkozók február 23-tól háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy június 29-én szintidőn belül célba érhessenek a 21 kilométeres távon.

2024-02-09

Megvásárolható a BSZM hosszú ujjú futópólója

Ha nem a 4 napos távokon futsz, de szeretnél egy teljes egészében "BSZM-ben pompázó" futópólót, itt a lehetőség, most megvásárolhatod. A 2024-es eseményre készült egyedi grafikájú hosszú ujjú futópóló jó társad lesz a hűvösebb napokon.

2024-02-02

Edzésterv indul a 27. Renault Kékes Csúcsfutásra

Készülj edzéstervünk segítségével a 27. Kékes Csúcsfutásra! A feliratkozók február 16-tól háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy május 11-én célba érhessenek az ország tetején, akár aszfalton, akár terepen.

2024-02-02

Félmaratoni edzésterv indul a Wizz Air Budapest Félmaratonra első teljesítésre

Készülj velünk edzéstervünk segítségével a Wizz Air Budapest Félmaratonra! A feliratkozók február 9-től háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy szeptember 8-án célba érhessenek.

fb share