AJÁNLÓ










Gondolkozz hosszú távon!





2024-04-16

Várunk a YoPRO sátornál különböző sport aktivitásokkal!

Várunk a YoPRO sátornál különböző sport aktivitásokkal! Próbáld ki magad sportjátékokban, fotózkodj YoPRO falunk előtt és szerezd meg a garantált ajándékokat és akár a fődíjat is! Látogass el hozzánk és próbáld ki az új YoPRO termékeket, amelyek magas fehérjetartalommal, 0% hozzáadott cukorral és alacsony zsírtartalommal támogatnak a fitness céljaid elérésében.

2024-04-14

Boldog születésnapot Budapest Maraton!

Először 1984. április 14-én indult útjára a maraton mezőnye Budapesten.

Mennyi lépés, mennyi célbaérés, mennyi emlék...

2024-04-09

9 hetes edzésterv indul a Futóest a Hősök terén félmaratoni távjára

Hozd formába magad edzéstervünk segítségével a Futóest a Hősök terén félmaratoni távjára! A feliratkozók április 26-tól háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy június 29-én célba érhessenek.

2024-04-05

Fut a cég - 2023. Díjátadó - elismerés a legsportosabb cégeknek

2023-as Fut a cég sorozatunk legeredményesebb vállalatainak, intézményeinek képviselői vehették át az elismerő okleveleket, kupákat díjkiosztó ünnepségünkön.

2024-04-04

6 hetes edzésterv indul az ALDI Női Futógála 2,5 km-es távjára

KEZDŐKNEK!

Készülj edzéstervünk segítségével az ALDI Női Futógála 2,5 km-es távjára! A feliratkozók április 19-től háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy június 1-én célba érhessenek.

2024-04-04

Edzésterv indul a MOL Campus Öbölúszásra

Készülj 9 hetes edzéstervünk segítségével a MOL Campus Öbölúszás 4,5 km-es versenyszámára. A feliratkozás már most nyitva, az első edzéstervet április 19-én küldjük, a felkészülés április 22-én indul.

2024-03-28

Nevezz te is a BrutálATOM extrém futóversenyre!

Nevezz te is a BrutálATOM extrém futóversenyre!

A véredben van a verseny? Szereted a kihívást és imádsz futni, de új izgalmakat keresel? Ha ezek mind igazak rád, akkor irány a paksi BrutálATOM akadály-futóverseny!

2024-03-27

ONLINE PREMIER!

ONLINE PREMIER!

Nagyszerű hírünk van! A "Négy kék évtized" című, Szarvas Mátyás történetét bemutató film 2024. február 27-i békéscsabai Center mozis országos premierje, majd a gyönyörű Balaton-felvidéki, vonyarcvashegyi vetítése hatalmas érdeklődést váltott ki, így sajnos sokan nem tudtak részt venni az eseményeken.

2024-03-25

Félmaratoni edzésterv indul a Wizz Air Budapest Félmaratonra célba érésre

Készülj velünk edzéstervünk segítségével a Wizz Air Budapest Félmaratonra! A feliratkozók április 12-től háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy szeptember 8-án célba érhessenek.

2024-03-21

Ősszel újra várja a kicsiket és nagyokat a paksi ATOMfutás

Ősszel újra várja a kicsiket és nagyokat a paksi ATOMfutás

Az ősz beköszöntével sem maradnak program nélkül a családok és a sportrajongók Pakson. Szeptember 14-án érkezik a paksi ATOMfutás, ahol a színes programok mellett felejthetetlen élményt nyújtó versenyszámokban próbálhatják ki magukat amatőr és profi futók egyaránt. Idén is lesz rövid és hosszabb távú verseny, de az extrém kihívásokkal teli brutálATOM is várja már a legbátrabb jelentkezőket.

2024-03-20

12 hetes edzésterv indul a Futóest a Hősök terén 10 km-es távjára

Készülj edzéstervünk segítségével a Futóest a Hősök terén 10 kilométeres távjára! A feliratkozók április 5-től háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy június 19-én a vágyott idővel érhessenek célba.

2024-03-20

Edzésterv indul a Lidl Balaton-átúszás teljes és féltávjára

Készülj edzéstervünk segítségével a 42. Lidl Balaton-átúszás 5,2 km-es, és 2,6 km-es távjára! A feliratkozók április 5-től három hetente kapják majd az edzéstervet, hogy a július 20-ai eseményen célba érhessenek.

2024-03-18

Renault nyereményjáték

A BSI mobilitási partnere 2024-ben a Renault.
Mozogj velünk egész évben és nyerj értékes Renault nyereményeket!

2024-03-19

Itt van a Telekom Vivicittá pólója

Itt van az, amire vártál!

2024-03-11

9 hetes edzésterv indul az ALDI Női Futógála 5 km-es távjára

Készülj edzéstervünk segítségével az ALDI Női Futógála 5 km-es távjára! A feliratkozók március 29-től háromhetente kapják majd az edzéstervet, hogy június 1-én célba érhessenek.

fb share