Mercedes Utcai Futóverseny

Június 7-én rekordmezőnnyel rajtolt el a negyedik Mercedes Utcai Futóverseny. Az ötszáz résztvevő a Mercedes gyár 1-es kapujától indult, és a futók a Vasútkertben értek célba.

A mezőnyben ott volt a Tiszakécske VSE Triatlon és Atlétikai szakosztály négy versenyzője, aki végig az élen futva kiváló versenyzéssel az első tíz helyből négyet megszereztek. A tavalyi pályacsúcs is megdőlt. Immár Badar Gergőé a legjobb időeredmény, aki 33 perc 56 másodperces idővel érkezett célba. A dobogó második fokára csapattársa Szilágyi Péter állhatott. Míg futótársaik Szöllősi Renátó 4. és Kapitány Zoltán 7. helyen végeztek.

A következő két hétben sűrű lesz a fiúk programja. A Balatonman triatlon fesztiválon Kapitány Zoltán féltávon egyéniben áll rajhoz. Szöllősi Renátó, Gábe Tamás és Ágoston Imre pedig kötött váltóban versenyez majd, hogy megvédje a tavalyi győztes váltó (Badar Gergő, Szilágyi Péter és Csernus Csaba) által kivívott bajnoki címet.

Forrás: Sporthírügynökség