BSI Futónagykövet - Szeged - Buza Norbert

szegedifutok(kukac)gmail(pont)com

Melyik évben kezdett el futni:

2010.

Mire legbüszkébb a futómúltjából:

A Keszthelyi kilométerek versenyen a 42 km teljesítésére és a Paksi Atomfutás 2 fős vegyes váltó 2. helyezésére.

Bemutatkozó:

Futós pályafutásom 2010-ben kezdődött. Egészségtelen életmódom elhagyása volt a célom (cigaretta, túlsúly). Egy nagyon jó kollegám és egyben barátom ajánlotta a futást problémáim orvoslására.Ha ő nem invitál be a sport világába akkor nem lennék itt. Nagyon sokat köszönhetek neki.Végül a futás szenvedélyemmé vált és megmérettetem magam 5km-en majd 10km-en, 15km-en és végül 21 km-en. Mikorra észbe kaptam sikerült a teljes életmód váltás és a fogyás is. A futást semmiért sem hagynám abba.Célom a szegedi futóélet felpezsdítése amit közösen a mostanra kialakult csapatunkkal szeretnék együtt elérni. Minél több embert szeretnék futásra buzdítani és a közzösségünk aktív résztvevőjévé tenni.

A futással kapcsolatos hitvallása:

Az első lépés mindig a legnehezebb ezért ha ezt megteszed akkor nyertes vagy, ha megcsinálsz egy-két kilométert akkor győztes leszel és ha ezt mind egy csapat segítségével éred el akkor tiéd a főnyeremény!

Közös futások helyszíne:

Újszegedi Liget

Közös futások időpontja:

Minden héten hétfőn vagy kedden (a Facebook oldalunkon meghírdetettek szeint) 18:00h