Megvannak a BSI őszi-téli rajtszámpályázatának nyertesei!

A versenyszervezők jól fogadták a BSI új kezdeményezését, és pályázatunkon az őszi-téli futó szezonra meghirdetett 10 ezer rajtszám nagy része "gazdára talált". Megmutatjuk, kik lettek a nyertesek!

Meglévő szabad rajtszám gyártási kapacitásunkat felajánlva segítséget nyújtunk a nyertes hazai futóversenyek szervezőinek azzal, hogy átvállaljuk a rajtszám készíttetés gondját és költségét. Pályázatot hirdettünk futóverseny szervezők számára 2011. évi őszi-téli versenyek rajtszámainak elkészítésére, melyen már bevezetett, legalább két alkalommal megrendezett versenyek (verseny-sorozatok, futónapok egyes távjai) indulhattak, ahol a nevezettek legalább 70%-a már betöltötte 16. életévét.

Gratulálunk mindenkinek!

A mostani pozitív visszajelzések hatására 2012 elején várhatóan újra hasonló lehetőséget kínálunk majd a hazai versenyek szervezőinek tavaszi-nyári versenyeikre.

A pályázattal kapcsolatos észrevételeket, javaslatokat a lakatos.istvan@futanet.hu e-mailcímre várjuk.