A BSI Futónagykövetei

 

Hazánk 19 megyéjének 110 településén, Budapest 22 kerületében, 8 határon túli településen, 4 speciális közegben és 5 felsőoktatási intézményben összesen 171 BSI Futónagykövet vállalta, hogy lakóhelyén, vagy környezetében futó közösséget szervez, vagy a meglévőnek új lendületet ad. Hozzájuk fordulhattok, ha kezdőként tanácsra van szükségeket, ha unjátok a magányos futásokat, ha keresitek a hozzátok hasonló érdeklődésűek társaságát.

Célunk, hogy minden megyében, minden megyeszékhelyen és minden 10 ezernél nagyobb településen legyenek BSI Futónagykövetek, hiszen futók mindenütt vannak! Ezért folyamatosan várjuk azok jelentkezését, akik szívesen megszervezik településük futóéletét, akik erőt éreznek magukban ahhoz, hogy a helyi futótársadalom motorjai legyenek, akik közös futásokat szerveznek lakóhelyük futóinak. A pályázati tudnivalókat ITT töltheted le.

Válaszd ki a hozzád legközelebbi BSI Futónagykövetet a táblázatból, kattints a nevére és eljutsz személyes profiljához amelyből megtudhatod azt is, hol és mikor csatlakozhatsz közös futásaihoz !!

Megye

Település, vagy működési terület

BSI Futónagykövet

Bács-Kiskun

Baja

Kuritár Zoltán

Kalocsa

Posztobányi Zoltán

Kecskemét

Dr.Varga Tibor

Kiskunhalas

Tabajdi József Nándor

Baranya

Pécs

Dinya Illés

Papp F. Ferenc

Kun-Bartos Dóra

Komló

Balogh Bettina

Szászvár és Máza

Gelányi Attila

Békés

Békéscsaba

Kárpáti Andrea

Tóth László

Csabacsűd

Antal Béla

Gyomaendrőd

Mravik Ilona

Bereczki-Csaba Mónika

Gyula

Csíkos Dániel

Mezőkovácsháza

Lipták János

Orosháza

Szöllősi Ágnes

Sarkad

Szigeti Csilla

Szarvas

Pljesovszki Roland

Rohonyné Urbancsok Zsuzsa

Szeghalom

Hajzer János

Tóth Katalin

Mezőkeresztes

Tóth Katalin

Borsod-Abaúj-Zemplén

Sátoraljaújhely

Kállai Krisztina

Kállai Krisztián

Budapest

I.kerület

Sebestyén Árpád

Sebestyén Balázs

II.kerület

Kreszta Zoltán

Demeter Attila

Demeter Éva

IV.kerület,Újpest

Teveli Petra

Szászvári Szabolcs

V. kerület, Belváros

ifj. Demeter Attila

Recsnik Zsófia

VII. kerület, Városliget

Fekete Péter

X.kerület,Kőbánya-Népliget

Kiszely Nándor

XII. kerület, Hegyvidék

Balázs Eszter

XIII.kerület,Angyalföld

Agócs Róbert

XIII.kerület,Vizafogó

Séner Gergő

XIV-XV.kerület,Zugló,Újpalota

Szalay Krisztián

XV. kerület, Rákospalota

Csalló Miklós

XVI.kerület,Mátyásföld

Szigeti Melinda

Hertelendyné Ildikó

XVII.kerület,Rákosmente

Mosonczki Péter

XVIII.kerület,Pestszentlőrinc,Pestszentimre

Flandera Luca

XX.kerület,Pesterzsébet

Farkas Gyula

Nagy Anikó

XXI.kerület,Csepel

Jakab Ágnes

Nyámándi Piroska

XXII.kerület,Budafok

Molnár Judit

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Almási Annamária és Kiss Krisztina

Egészségügy - orvosok

Dr.Zima Endre

Második esély futónagykövete

dr.Ignácz Magdolna

Csongrád

Hódmezővásárhely

Dezső Sándor

Csongrád

Papp Róbert

Makó

Panyor Krisztina

Szeged

Buza Norbert

Kocsis Ibolya

Szentes

Dósai-Molnár Szilvia

Fejér

Szár - Szárliget

Vajdai Tünde

Székesfehérvár

Vizer Dániel

Harza Cecília

Győr-Moson-Sopron

Győr

Földingné Nagy Judit

Szombathelyi Daniella

Lőrinci György

Sopron

Hegyháti Máté

Hajdú-Bihar

Hajdúszoboszló

Sári Mariann

Heves

Eger

Sebestyén Tímea

Szivós Orsolya

Egerszalók

Kósa Edit

Gyöngyös

Paulenka Borbála

Hatvan

Czmorek Piroska

Jász-Nagykun Szolnok

Jászárokszállás

Ballagó Bernadett

Jászfényszaru

Kovács Erika

Martfű

Vincze Tímea

Mezőtúr

Baukó Péter

Tiszafüred

Vas-Szegedi Julianna

Túrkeve

Debreczeni Andrea

Komárom-Esztergom

Esztergom

Érdy Gábor

Komárom, Nagyigmánd

Szántó László

Nyergesújfalu

Almási Katalin

Kriván Judit

Tatabánya

dr.Pap Viktória

Nógrád

Balassagyarmat

Sztancsik József

Zolnyánszki Norbert

Szécsény és környéke

Czele János és Czele Jánosné

Pest

Bugyi

Udvardi-Tóth Judit

Cegléd

Licsák Zoltán

Fónagy Adrienn

Dabas

Lorántfy László

Dunabogdány

Szabó Tamás

Dunaharaszti

Györgyi Katalin

Dunakeszi

Bakos Gábor

Érd

Muk András

Fót

Lakatos Éva

Göd

Szekeres Andrea

Hódosi Lajos

Gödöllő

Zechmeiszter Lászlóné Balogh Dorottya

Gyál

Szűcs Tamás

Gyömrő

Árvai Andrea

Ócsa

Fentor Csaba

Pécel

Montvai Nikolett

Pomáz

Sallai Attila

Szada

Bara Miklós

Százhalombatta

Botos Enikő

Bukó Judit

Tárnok

Klemné Zabó Ágnes

Tápiógyörgye

Molnár Zsolt

Tápiószele

Ivanics Gergely

Tököl

Bognár Attila

Vác

Simon Zoltán

Menczer Péter

Vecsés

Földi Zsuzsanna dr.

Somogy

Balatonboglár

Hoff Marcell

Nagyatád

Tóth Gábor

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Kisvárda

Gyetvai Bettina

Nyíregyháza

Kovács Lajos

Vásárosnamény

Fejes Csilla

Tolna

Bonyhád

Nagy Viktor

Dombóvár

Mátrai-Kovács Diána

Tamási

Martinka Dia

Vas

Szombathely

Pátkai Attila

Veszprém

Herend és környéke

Steszli Balázs

Sümeg

Sebestyén Zsolt

Tapolca

Domán Gábor

Várpalota

Méreg József

Veszprém

Burián András

Buriánné Káldosi Éva

Zala

Zalaegerszeg

Mézes Tibor Sólyom

Ausztria

Bécs

Ruzsa Dániel

Románia

Gyergyóditró

Köllő Edit-Teréz

Nagyszalonta

Illyés Lajos Demeter

Szlovákia

Bős (Gabcikovo)

Király Mátyás

Dunamocs (Mocsa)

Kele Géza

Nyárasd (Topolonyíki)

Lelkes József

A BSI Futónagykövetektől érkező információkkal folyamatosan frissítjük profiljukat.