Balaton Szupermaraton csapat 3. kategória

Helyezés

Csapatnév

Csapattagok

Nettó idő

2015

férfiak

1.

Coca-Cola Testébresztő

Galántai György,Makár László,Vas Gábor,Csikós Csaba

11:39:16

2.

LEAN TEAM-Resultator

Erdős Béla,Pach Péter Pál,Csőkör Zoltán,Beda Szabolcs

12:14:38

3.

Balaton Pool Baka Boys

Fazekas Tamás,Kovács Gábor,Kolonics Tamás,Kasza András

12:39:22

nők

1.

Veszprémi Honvéd Baka Girls

Vajthó-Pólya Tünde,Angerman Tünde,Angerman Karolin,Szatmári Adrienn

15:44:40

2.

Szondis Hölgyek

Rácz Katalin,Kovács Lászlóné,Kákonyi Katalin,Varga Ildikó

16:31:25

3.

Keszthelyi Kilométerek női csapat

Vinczéné Polgár Andrea,Varga-Kiss Zsófia,Vándor Nóra,Vitos Krisztina

16:59:44

2014

férfiak

1.

LEAN TEAM-Resultator

Erdős Béla,Pach Péter Pál,Csőkör Zoltán,Beda Szabolcs

12:22:52

2.

Veszprémi Honvéd Baka Boys

Fazekas Tamás,Kovács Gábor,Török Krisztián,Kasza András

12:59:51

3.

HASE Katonafutók

Ott Gábor,Holl Richárd,Forgács István,Kiss Alajos

13:33:25

nők

1.

Száguldó Virágok

Jenei Enikő,Lója Krisztina,Németh Emese,Szaller Anita

17:25:52

2.

Pindúr Pandúrok

Szombathy Dóra,Nagy-Rasztotzky Eszter,Kálmán Viktória

17:27:23

3.

Veszprémi Honvéd Baka Girls

Varga Zsófia Melinda,Vajthó-Pólya Tünde,Angerman Tünde,Angerman Karolin

17:53:41

2013

férfiak

1.

Veszprémi Honvéd Baka Force 1.

Kolonics Tamás,Kovács Gábor,Fazekas Tamás,Török Krisztián

12:09:04

2.

HASE

Ott Gábor,Forgács István,Holl Richárd,Filip Krisztián

12:38:55

3.

Lean Team - Resultator

Erdős Béla,Pach Péter Pál,Csőkör Zoltán

12:43:39

nők

1.

Csajok a Promenádról

Balázs Erika ,Vaits Zoltánné ,Varga Johanna,Vígh Enikő dr.

16:06:29

2.

Active O2-Spuri

Bakó Mónika,Diószeghy Fruzsina,Gyurcsák Szilvia

16:20:03

3.

Száguldó Virágok

Jenei Enikő,Lója Krisztina,Kassay Tímea,Szaller Anita

16:26:57

2012

férfiak

1.

Coca-Cola Testébresztő 1

Vas Gábor,Galántai György,Makár László

12:04:43

2.

MH 54 Veszprém 1

Fazekas Tamás,Kovács Gábor ,Treligyik Tamás,Kolonics Tamás

12:33:49

3.

QC Research Ltd.

Dr. Pálosi-Németh Balázs,Erdős Béla,Csőkör Zoltán,Bellus Áron

13:03:29

nők

1.

Joya-Spuri

Bakó Mónika,Diószeghy Fruzsina,Gyurcsák Szilvia

15:57:29

2.

Csajok a Promenádról

Balázs Erika ,Vaits Zoltánné ,Varga Johanna,Vígh Enikő dr.

15:58:11

3.

Tárnok Sprintes Csajok

Klemné Zabó Ágnes,Béres Livia,Németh Erika

16:25:22

2011

férfiak

1.

Honvéd Arrabona SE férfi

Horváth István dr.,Kiss Attila,Dörgönye Norbert,Dr. Zakar Gergely

13:15:23

2.

Spirit Hotel Sárvár Team

Kovács Krisztián,Imre Galgóczi,Szakos Péter

13:33:17

3.

CIB Bank

Csőkör Zoltán,Erdős Béla ,Pálosi-Németh Balázs dr.,Petendi Aurél

13:37:27

nők

1.

Pesti Futó Bestik

Kiss Mirella,Földváry Zita,Korenovszkij Júlia,Váradi Adrienn Krisztina

15:42:28

2.

JOYA-SPURI

Bakó Mónika,Diószeghy Fruzsina,Gyurcsák Szilvia

15:43:42

3.

Csajok a Promenádról

Balázs Erika ,Bense Krisztina,Vaits Zoltánné ,Varga Johanna

16:33:10

2010

férfiak

1.

MH 54-es Veszprém I.

Kolonics Tamás,Kovács Gábor,Treligyik Tamás,Gergely Zoltán

12:45:25

2.

DHSE Profilozók

Garda Árpád Endre,Komor Sándor,Farkas Csaba,Kovács István

13:28:16

3.

MH 12. Arrabona Légvédelmi Rakétaezred

Dörgönye Norbert,Kiss Attila,Szakács Imre,Horváth István dr.

13:38:51

nők

1.

Joya-Spuri

Bakó Mónika,Diószeghy Fruzsina,Gyurcsák Szilvia

15:43:50

2.

MH 54-es Veszprém IV.

Földváry Zita,Vass Szilvia,Széplaki Erika,Váradi Adrienn Krisztina

16:07:11

3.

Gázművek MTE

Révész Rita,Kovács Viktória,Kiss Györgyi,Németh Zsuzsanna

17:54:09

2009

férfiak

1.

MH 54-es Veszprém 1.

Kolonics Tamás, Fazekas Tamás, Vass Tibor

12:27:26

2.

SÓGOROK

Kisegyházi Attila dr., Danyi Gábor, Kóbor Béla, Szilágyi Árpád

13:26:50

3.

MH 12. Arrabona

Zakar Gergely dr., Dörgönye Norbert, Horváth István dr., Kiss Attila

13:39:07

nők

1.

JOYA-Spuri

Bakó Mónika, Diószeghy Fruzsina, Gyurcsák Szilvia, Wermescher Ildikó

15:36:32

2.

Savaria

Jenei Mária, Joó Barbara, Gombási Csilla, Pajor Enikő

16:57:01

3.

APEH

Csabai Ágota, Lakatos Katalin, Benkó Gabriella, Várszegi Zsuzsa

17:03:19

2008

férfiak

1.

TTT-HSE 25. Klapka

Róth Balázs, Major Tamás, Walter József András, Avar András

12:09:29

2.

Szondis Srácok

Markovics Péter, Hoffmann Zoltán, Zombó Olivér, Giricz Gábor

13:20:39

3.

Rév-be érő Szondi

Vakhal Norbert, Kékesi Mihály, Oláh József, Urbán József

13:21:33

nők

1.

JOYA-Spuri

Bakó Mónika, Diószeghy Fruzsina, Gyurcsák Szilvia, Wermescher Ildikó

15:29:30

2.

APEH

Csabai Ágota, Lakatos Kati, Nagy Nikolett, Várszegi Zsuzsa

16:55:39

3.

Savaria

Jenei Mária, Söjtöry Elvira, Bogdán Krisztina, Schröder Adrienn

18:11:20

fb share