Balaton Szupermaraton páros

Helyezés

Csapat Név

Csapattagok

Nettó idő

2016

férfiak

1.

Bartos-Kardos Team

Kardos Dániel dr.,Bartos Dávid

12:43:34

2.

Majd jövőre!

Rónaszéki Balázs,Pogány Tamás

13:16:25

3.

Élményfutárok Gödöllő

Ádám Attila,Zelnik Róbert

13:27:00

nők

1.

Sárvári Lányok

Haraszti Viktória Anna,Fendrik Zsóka

15:33:37

2.

Herceghalom-Püspökladány duó

Pécsi Andrea,Szilágyi Fruzsina Jolán

15:37:08

3.

Szolnoki Honvéd SE

Szabó Krisztina,Telepovszki Olga

16:46:01

vegyes

1.

A csont nem fárad?!

Burján Jenő,Brassay Réka

13:30:18

2.

Szuperhősök

Szombathy Dóra,Szombathy Iván

14:22:29

3.

PE-TI-MI

Ladányi Tímea,Juhász Péter

14:43:58

2015

férfiak

1.

Keszthelyi Kilométerek férfi csapat

Németh Gábor,Takács László

12:49:38

2.

Tom&Füszi

Kanyár Tamás,Fürstner Balázs

14:33:23

3.

200-jobb 2

Varga Elemér,Pogány Tamás

14:53:33

nők

1.

Herceghalmi Futóklub 1.

Pécsi Andrea,Szilágyi Fruzsina Jolán

15:40:13

2.

Sárvári Lányok

Haraszti Viktória Anna,Fendrik Zsóka

15:57:35

3.

Tapolcai Trappolók

Bárány Nóra,Baltáné Kiss Klaudia

16:07:08

vegyes

1.

A csont nem fárad!?!

Burján Jenő,Brassay Réka

13:41:15

2.

Krisztlspi

Ispánki Zoltán,Szabó Krisztina

14:25:51

3.

SzuperHősök

Szombathy Dóra,Szombathy Iván

14:35:01

2014

férfiak

1.

Érdekházasság (Spuri VTE)

Kindl Gábor,Burján Jenő

13:06:40

2.

SANYI-PALI

Rostás Pál,Dezső Sándor

13:42:31

3.

Tom&Füszi

Fürstner Balázs,Kanyár Tamás

14:34:09

nők

1.

Sárvári Lányok

Haraszti Viktória Anna,Fendrik Zsóka

16:29:27

2.

Tárnoki Lila Liba Páros

Béres Livia,Klemné Zabó Ágnes

16:32:44

3.

Trappolcai Lányok

Bárány Nóra,Hartmanné Pap Tímea

17:16:54

vegyes

1.

Krisztlspi

Ispánki Zoltán,Szabó Krisztina

14:19:43

2.

III. Béla Baja/4D

Kollár Szabolcs,Pettkó-Szandtner Judit dr.

14:49:40

3.

Bojtor-Szentpéteri

Szentpéteri Diána,Bojtor László Tivadar ifj

15:15:54

2013

férfiak

1.

Carbona Hotel Hévíz

Garami Árpád Lajos,Németh Gábor

12:46:21

2.

Rupi-Team

Steib Péter,László Zoltán

13:43:26

3.

Sanyi-Pali

Rostás Pál,Dezső Sándor

13:52:56

nők

1.

Sárvári Lányok

Haraszti Viktória Anna,Fendrik Zsóka

16:04:11

2.

Haraszti Viktória Anna,Fendrik Zsóka

Béres Livia,Klemné Zabó Ágnes

16:57:15

3.

Béres Livia,Klemné Zabó Ágnes

Plavecz Andrea, Szilágyi Szvetlana

17:46:52

vegyes

1.

Ladányi Zrt.

Ladányi Róbert,Ladányi Tímea

15:32:24

2.

Csak 'Veled'

Szabó Krisztina,Vágány Zoltán

16:20:40

3.

Szolnoki Honvéd SE-MH 86. SZHB vegyespáros

Szabó Krisztina,Kisnémet László

16:23:17

2012

férfiak

1.

Boonga-Mobil

Steib Péter,László Zoltán

13:34:25

2.

Lokálpatrióták

Bíró Géza,Kiss Sándor

14:17:16

3.

Szentes Város Futópáros

Őze László,Csendes Zoltán

14:18:05

nők

1.

No Name

Marafko Isabelle,Halász Veronika dr

17:53:53

2.

Szondis Hölgyek

Böhm Judit ,Mihalekné Bartók Mária

19:22:22

3.

Gyöngyi és Helga

Tóthné Bán Gyöngyi ,Tiszai Helga dr.

20:07:34

vegyes

1.

Sashegyi Gepárdok

Korenovszkij Júlia,Szabó Gábor

13:41:43

2.

Family Run

Fábri Andrea,Grapka Emil

14:31:34

3.

JOBBomon a BALaton

Bense Krisztina,Ispánki Zoltán

15:00:47

2011

férfiak

1.

Coca-Cola Testébresztő II.

Makár László,Galántai György

13:04:08

2.

Lavina Team

Hönsch Viktor,Tarcsai László

14:46:42

3.

Balatonmáriafürdő Lokálpatrióták

Bíró Géza,Kiss Sándor

15:02:47

nők

1.

Krisz-Ti-Mi

Szabó Krisztina,Vas Tímea

16:25:29

2.

Gázművek MTE "Gázos páros"

Kovács Viktória,Révész Rita

17:41:03

3.

Gyöngyi és Helga

Tóthné Bán Gyöngyi ,Tiszai Helga dr.

18:41:12

vegyes

1.

Szárnyaszegett Ólommadarak

Rácz Adél,Rechnitzer Zoltán

15:48:10

2.

220-alatt-FELETT

Rabi István,Reiman Katalin

16:26:22

3.

4 legs runners

Peyer Zoltán, Turcsán Barbara

16:26:44

2010

férfiak

1.

Coca-Cola Testébresztő 2.

Makár László,Galántai György

13:03:35

2.

LaVi-na Team

Hönsch Viktor,Tarcsai László

13:47:39

3.

A marathon+ hősei

Makkos Lóránt,Kardos Dániel

14:18:37

nők

1.

Szolnoki Vadmacskák

Szabó Krisztina, Tenkőné Vass Tímea

16:34:59

2.

AdriBeusMacika

Zsupányi Adrienn,Vida Beáta

17:26:37

3.

Helga és Gyöngyi

Tiszai Helga dr.,Tóthné Bán Gyöngyi

18:41:30

vegyes

1.

Crazy Runners

Hannes Eppich,Jutta Pfeiler

16:17:11

2.

Joya Páros

Gazda Ildikó,Mészáros Zoltán

16:25:21

3.

Jegyes Páros

Szalay Tünde,Marosi Péter

17:11:37

2009

férfiak

1.

Lake Runners

Horváth Tamás, Peyer Zoltán

13:57:45

2.

LaVi-Na

Tarcsai László, Hönsch Viktor

14:09:47

3.

Szomjúság Gyötri

Szűcsi László, Szmolnik Zoltán

15:03:11

vegyes

1.

Oxygen Wellness - Spuri SC

Gazda Ildikó, Mészáros Zoltán

16:20:10

2.

Ré-Ti-Mi

Réthy Pál, Halász Tímea

16:56:03

3.

Ketten 60

Szalay Tünde, Marosi Péter

17:03:17

fb share