Ki nyeri a jelmezversenyt? Szavazás!

A 30. SPAR Budapest Maratonon® Fesztiválon jelmezversenyt hirdettünk, amelyen eljött a szavazás ideje. Nézd meg a képeket, válaszd ki a kedvencedet, s bízz benne, hogy rajta kívül te is nyersz.

Aki azt gondolja, hogy a múlt hétvégi 30. SPAR Budapest Maratonon® Fesztiválon csak a futás volt érdekes, téved. Bizony volt, akiknek ez nem volt elég, ezért úgy döntöttek, hogy a klasszikus és embert próbáló távot feldobják jelmezzel. Ez nem újdonság, az előző években is akadtak ilyen futók, legfeljebb idén a rossz időre való tekintettel kevesebben vállalták a nehezítést. Habár egy-két darab mintha még melegítette volna is a versenyzőt!

Most a futótársadalom többi tagját szeretnénk bevonni ebbe az októberi farsangba: méghozzá úgy, hogy szavazzatok arra, aki a kedvencetek! A legtöbb három szavazatot kapó nyereménye pedig:

• I.helyezett: "féléves" bérlet, azaz a BSI eseményein való indulás a 2016. áprilistól augusztusig tartó szezonban.
  • II.helyezett: 5 BSI-eseményen való indulás a 2016. áprilistól augusztusig tartó szezonban.
  • III.helyezett: 3 BSI-eseményen való indulás a 2016. áprilistól augusztusig tartó szezonban.

Szavazásra fel!

Szavazni legkésőbb október 26. éjfélig lehet.

A szavazatukat leadók között két darab ingyenes indulást sorsolunk ki a januári Zúzmara Félmaraton és Futófesztivál egy választott távjára.