Másodszor is nekivág a Balaton Szupermaratonnak!

Kopecsni Roland nem először vág majd neki a 195 km-es távnak, hiszen 2009-ben már teljesítette ezt a versenyt. Akkor a dunaszerdahelyi fiatalember 23:33:50-es idővel zárta a négy napot. Már most izgatottan várja, hogy ismét ott lehessen a rajtnál!

"Most fogom remélhetőleg másodszor is körbefutni a Balatont. Bármikor megyek a magyar tengerhez, mindig egy nagy élménnyel leszek gazdagabb, lehet az futóverseny, bicajtúra, vagy épp egy kis "pancsikolás".

Tavaly nagyon megtetszett ez a verseny, ami a kitartásról szól, és kellemesen csalódtam, sikerült ahogy elterveztem. Új barátokra is leltem a négy nap alatt, akik nagy erőt adtak, hogy a teljes távot teljesítsem. Előző évben a felkészülésem nem volt hibátlan, mondhatni kevés kilométer volt a lábamban, remélem idén a felkészülés jobban sikerül és az utolsó napon is simán beérek szintidőn belül.

Különböző sportokkal készülök, ez a futás mellett bringázást és focit takar. Hetente háromszor futok, kétszer focizom, és egy-két alkalommal bringázom, ami nekem a pihenés is egyben.

A Balaton Szupermaratont jó szívvel ajánlom bárkinek, aki szeretné magát kipróbálni, és kíváncsi, hogy mennyire kitartó. Én amatőr hobbifutó vagyok, akiben van egy kis versenyszellem, és nagy akarat. Idén is ott leszek a rajtnál!"