Nőnapi játékunk nyertesei

Megvannak nőnapi nyereményjátékunk nyertesei. Te vajon nyertél nevezést őszi versenyeink valamelyikére? Ha a korai nevezők között vagy, lehet, hogy ma rád mosolygott a szerencse.

Nőnap alkalmából március elején nyereményjátékot hirdettünk. A játék értelmében azon női nevezők között, akik március 12-ig biztosították helyüket a Női Futógála bármely távjára, kisorsoltunk 4*2 darab nevezést őszi eseményeinkre.

A játékban részt vevő események:
32. Wizz Air Budapest Félmaraton
32. SPAR Budapest Maraton ® Fesztivál
14. K&H mozdulj! Balaton maraton és félmaraton
12. DECATHLON FittAréna

Eseményenként azért két nevezést sorsoltunk, mert a NŐ szó éppen 2 betűből áll.

Íme a nyertesek:

Lebedy Petra Anna (Nevezést nyert a 32. Wizz Air Budapest Félmaraton bármely távjára.)
Nagy Krisztina (Nevezést nyert a 32. Wizz Air Budapest Félmaraton bármely távjára.)
Hábenczius Melinda (Nevezést nyert a 32. SPAR Budapest Maraton® Fesztivál bármely távjára.)
Sallai-Orosz Ildikó (Nevezést nyert a 32. SPAR Budapest Maraton® Fesztivál bármely távjára.)
Angyal Mónika (Nevezést nyert a 14. K&H mozdulj! Balaton maraton és félmaraton bármely távjára.)
Kovalcsek Hanna (Nevezést nyert a 14. K&H mozdulj! Balaton maraton és félmaraton bármely távjára.)
Kovács Fanni (Nevezést nyert a 12. DECATHLON FittArénára.)
Holló Zita (Nevezést nyert a 12. DECATHLON FittArénára.)

A nyertesekkel legkésőbb jövő héten a megadott elérhetőségeiken felvesszük a kapcsolatot.